Упис 2024

ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА ИТ ОДЕЉЕЊЕ И ПРИЈЕМНИ ИСПИТ 2024.

-Подсећамо да је термин припремне наставе из математике за мај месец исти као у марту, УТОРКОМ ПОПОДНЕ од 17:00 часова.

-Термини у мају:
*уторак, 7.5. у 17:00 часова
*уторак, 14.5. у 17:00 часова

ВАЖНО!!!

-ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЈЕ У СУБОТУ, 18.5.2024. године у 10 часова.
-Тог дана треба доћи у гимназију најкасније до 9:15 часова (без кашњења).

-Са собом понети (на дан пријемног испита):
1. ЂАЧКУ КЊИЖИЦУ са овереном фотографијом од стране ОШ
2. Дозвољен прибор за рад: обичну оловку, гумицу, хемијску оловку, лењире, шестар и калкулатор са основним рачунским операцијама (мањи)
3. Флашицу воде

ВАЖНО!!! Тест прво обавезно треба радити обичном оловком, а потом, након провере ОБАВЕЗНО сваки задатак  прећи хемијском оловком како би задатак био признат.

ПРИЈАВА УЧЕНИКА ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ-ИТ ОДЕЉЕЊЕ

-Пријављивање ученика осмог разреда за полагање пријемног испита за ИТ одељење обавиће се у петак, 19.4. и понедељак, 22.4.2024. од 9-16 часова у секретеријату школе.

-Образац пријаве добија се у школи.

-У току је електронско пријављивање, које је почело 15.4. и траје до 22.4.2024. године до 16 часова, на порталу Моја средња школа. Ученици који се пријаве електронски, не треба да долазе у гимназију ради пријављивања.

-Пријемни испит се полаже у суботу, 18.5.2024. од 10-12 часова, у просторијама наше гимназије.

ПРИПРЕМНА НАСТАВА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ЗА ИТ ОДЕЉЕЊЕ, АПРИЛ 2024.

-Припремна настава из математике за ИТ одељење током априла месеца 2024. године одржаваће се сваке СУБОТЕ од 9-10:30 часова.

-Датуми:

*6.4.2024.

*13.4.2024.

*20.4.2024. и

*27.4.2024.

-ВАЖНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ:

1. Пријављивање, непосредно у школи (Гимназији),  за полагање пријемног испита обавиће се 19.4. (петак) и 22.4. (понедељак), оба дана од 9-16 часова. Образац пријаве добија се у школи. Електронско пријављивање од  15-22.4.2024. до 16 часова на порталу Моја средња школа.

2. ШИФРЕ (ИД) БРОЈ КОЈИ УЧЕНИЦИ ДОБИЈУ У СВОЈИМ ОСНОВНИМ ШКОЛАМА ПОТРЕБНО ЈЕ ДОСТАВИТИ ШКОЛИ, МЕЈЛОМ или позвати телефоном, 878-636.

Дарко Несторовић

ПРИПРЕМНА НАСТАВА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ЗА ИТ ОДЕЉЕЊЕ 2024.

-Припремна настава из математике за будуће ученике ИТ одељења током марта месеца биће по следећем распореду:

1. уторак, 5.3.2024. од 17:00-18:30 часова

2. уторак, 12.3.2024. од 17:00-18:30 часова

3. уторак, 19.3.2024. од 17:00-18:30 часова

4. уторак, 26.3.2024. од 17:00-18:30 часова

-Потребан прибор: свеска у коцке, прибор за писање, шестар, лењири, калкулатор са основним рачунским операцијама, збирка задатака из математике за завршни испит

-За сва питања стојимо вам на располагању!

ВАЖНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ УПИСУЈУ СПЕЦИЈАЛИЗОВАНО ИТ ОДЕЉЕЊЕ

-Пријављивање ученика осмог разреда за припремну наставу из математике обавиће се у периоду од 3.1.2024. до 15.2.2024. на мејл школе: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

-Подаци који обавезно треба да буду наведени у мејлу, приликом пријаве су следећи:

1. Име и презиме ученика

2. назив Основне школе коју ученик похађа

3. контакт телефон родитеља ( једног или оба, са именом и презименом) и

4. мејл адреса ученика

-Након обављених пријава, распоред припремне наставе послаћемо на мејл адресе ученика и поставити на сајт, опција УПИС, падајући мени УПИС 2024.

-Према календару активност Министарства просвете, званично пријављивање за полагање пријемног испита, непосредно у нашој школи обавиће се у петак, 19.4.2024. и понедељак, 22.4.2024., оба дана у периоду од 9:00-16:00 часова. Образац пријаве добија се у школи. Подсећање на ову активност свакако ће бити током припремне наставе , а проследићемо и на мајл адресе ученика. Такође, у периоду од 15.до 22.4.2024. ученици се могу  пријавити за пријемни испит и електронским путем, преко портала Моја средња школа. Наша препорука је да се то уради непосредно, 19. и 22.4.2024.

-Пријемни испит се полаже у суботу, 18.5.2024. од 10-12 часова израдом теста из математике.

-Упис ученика, након свих активности, обавиће се непосредно у нашој школи у понедељак, 1.7.2024. и уторак, 2.7.2024. у времену од 8:00-15:00 часова ( оба дана). Електронски од 1.7.-5.7.2024. од 8:00-15:00. Наша препорука, непосредно, у школи.