Смерови

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА И УПИС У НАРЕДНИ РАЗРЕД

-Обавештавају се ученици да ће подела сведочанстава бити у понедељак, 28.6.2021. године у треминима које су има одељенске старешине већ заказале пре завршетка другог полугодишта школске 2020/21. године.

-Упис ученика у наредни разред, у договореним терминима са одељенским старешинама, обавиће се 28. и 29. 6.2021. године.

-За упис је потребан попуњен уписни лист који се купује у књижари, сведочанство о завршеном разреду у текућој школској години и уплатница као доказ о уплати донације ( која није обавезна) или доказ о уплаћеном осигурању.