Смерови

ВУКОВЦИ И ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ 2021.

-На седници Испитног одбора и Наставничког већа које су одржане у петак, 11.6.2021. године, утврђено је након завршеног матурског испита да су носиоци дипломе ,,Вук Караџић" следећи ученици:

4-1 Тара Степановић и Кристина Иванковић

4-2 Валентина Радаљац и Марко Арсић

4-3 Борко Миловановић и Душан Станковић

4-4 Сара Лазић и Ања Петковић

4-5 Мина Пурић

4-6 Кристина Танацковић

-На истој седници, а након извршеног бодовања према рејтинг листи која је саставни део Правилника о награђивању и похваљивању ученика гимназије ,,Вук Караџић" у Лозници, донета је одлука да је Ђак генерације ТАРА СТЕПАНОВИЋ, 4-1!

-У име Наставничког већа и у своје лично име честитам свим поменутим ученицима носиоцима Вукове дипломе, као и нашем Ђаку генерације Тари Степановић, са жељом да наставе низање оваквих успеха и на даљем школовању и да буду живи и здрави на многаја љета! Срећно и успешно у будућем животу драги наши матуранти!