Упутство за МС Тимс

Поводом све већег броја ученика првог разреда који због инфекције корона вирусом прелазе за наставу на даљину, а раније нису користили платформу МС Тимс, поново делимо линк са кратким упутствима за коришћење платформе.

Упутства можете погледати на следећем линку! Упутства за Тимс.

Наравно, за приступ платформи користите налоге које сте добили од разредних старешина. Платформи се приступа преко апликације коју можете инсталирати на рачунар/мобилни телефон или преко прегледача интернета одласком на следеће адресе:

www.office.com

Овом адресом приступате целом Office 365 пакету и свим расположивим апликацијама. Уколико желите да приступите диреткно Тимс-у, онда можете користити адресу:

Када се пријавите са својим приступним параметрима, видећете тимове у које сте укључени.

Уколико је неко заборавио шифру за приступ, потребно је да се јави разредном старешини који ће контактирати координатора и тражити од њега да ресетује шифру. Ученици и професори не могу самостално да ресетују шифру! Могу је само у подешавањима профила променити, ако знају актуелну шифру!

Желимо вам срећан и успешан рад!