ПЛАН УПИСА ЗА ШКОЛСКУ 2021/22. ГОДИНУ

-Према Конкурсу за упис ученика у средње школе за школску 2021/22. годину, Гимназију ,,Вук Караџић" у Лозници може уписати укупно 170 ученика који завршавају осми разред, распоређених у 6 одељења, и то на следеће смерове:

1. ШИФРА: MALO GA 4R01S - друштвено-језички смер, 90 ученика ( 3 одељења)

2. ШИФРА: MALO GA 4R04S - природно-математички смер, 60 ученика ( 2 одељења)

3. ШИФРА: MALO GA 4R31S - ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику, 20 ученика ( 1 одељење).

-Наведене шифре се бележе у ЛИСТУ ЖЕЉА, обавезно онако како је наведено, према жељеном смеру, како не би дошло до одређених грешака. О попуњавању листе жеља, као и смернице о начину попуњавања истих добијају се у Основној школи, од одељенских старешина.

-Резиме уписа: 6 одељења, 170 ученика, на три смера ( 90 друштвено-језички, 60 природно-математички и 20 ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику).