ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ-РАДНО ВРЕМЕ БИБЛИОТЕКЕ У ВРЕМЕ ТРАЈАЊА ОНЛАЈН НАСТАВЕ

-Обавештавају се ученици да ће школска библиотека бити отворена сваки радни дан од 10-12 часова, почев од понедељка, 29.3.2021. године.

-. У том периоду ученици или родитељи уместо њих, уколико су ученици на настави,  могу доћи у школу по потребну литературу или књигу за лектиру за потребе наставе.

-Приликом доласка у школу, обавезно је придржавање свих епидемиолошких мера-ношење заштитне маске и дезинфекција руку на улазу у школу.