КРАЈ ПРВОГ ПОЛУГОДИШТА

Оцена корисника:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

-Након завршених седница Одељенских већа, 21.и 22.12,2020. године и утврђеног успеха ученика у учењу и владању на крају првог полугодишта школске 2020/21. године, похваљујем све ученике који су остварили одличан успех, као и ученике који током првог полугодишта нису направили ни један изостанак! Браво и све честитке!

-На почетку другог полугодишта сви одлични и ученици без изостанака биће појединачно похваљени  путем књиге обавештења!

-Свим ученицима и њиховим породицама желим добро здравље и срећне новогодишње и божићне празнике! Живи ми и здрави били!