ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ

-Настава у првом полугодишту завршава се у петак, 18.12.2020. године!

-Зимски распуст за ученике почиње у понедељак, 21.12.2020. године, а завршава се у петак, 15.1.2021. године.

-Настава у другом полугодишту почиње у понедељак, 18.1.2021. године, а о начину реализације наставе ( редовно, комбинованим моделом или онлајн) ћете благовремено бити обавештени путем сајта школе и својих одељенских старешина. Уколико настава буде по комбинованом моделу ( као на почетку школске године) у школу ће 18.1.2021. и ту недељу долазити ученици другог дела одељења ( јер су они требали бити у школи када се прешло комплетно на онлајн наставу, од 30.11.-4.12.).

-Искористите распуст да се одморите и припремите за друго полугодиште!

-Свим ученицима, њиховим родитељима и колегама желим добро здравље, срећну и много бољу Нову 2021. годину и Божићне празнике! Чувајте се!