УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ЗА ШКОЛСКУ 2024/25. ГОДИНУ

-Упис ученика у први разред за школску 2024/25. годину, у првом уписном кругу обавиће се у уторак, 2.7.2024. и среду, 3.7.2024., оба дана од 8:00-15.00 часова.

-Други уписни круг је у четвртак, 4.7.2024. од 8:00-15.00 часова.

-Потребна документа:

1. Сведочанства VI, VII и VIII разреда (за ученике из Републике Српске VII, VIII и IX разреда)

2. Уверење да је ученик изашао на завршни испит (плави образац)

3. Сведочанство о завршеној ОШ (плави образац)

4. Уписни лист (купује се у књижари)-попунити га пре доласка на упис. Уколико буде нејасноћа, помоћи ће Тим за упис на лицу места.

-Обавезни изборни предмети: Верска настава или грађанско васпитање (опредељују се приликом уписа и евидентира се у уписни лист)

-Обавезни изборни предмет-други страни језик. Онај језик који је ученик учио у ОШ наставља са учењем и у средњој школи, без могућности промене.

-Изборни предмети: Пакет 1: Језик, медији, култура и Појединац, група, друштво; Пакет 2: Примењене науке и Уметност и дизајн (опредељују се приликом уписа и евидентира се у уписни лист).

-Пријем ученика првог разреда, када ће се упознати са одељенским старешинама и школом биће у ПЕТАК, 30.8.2024. године у 11:00 часова на школском терену. Улаз за ученике је поред Канацеларије за младе.

-Добро дошли!