ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2022/23. ГОДИНЕ

-Друго полугодиште почиње у понедељак, 16. јануара 2023. године према редовном распореду, прва смена други и четврти, друга смена први и трећи разред.

-Ученици првог разреда почињу са дежурством, о чему ће их детаљно упутити одељенске старешине. Са дежурством почињу одељења 1-1 ( један ученик) и 1-2 ( један ученик) и они дежурају у старом делу школе, у приземљу, на главном улазу и првом спрату, код зборнице. У приземљу новог дела школе дежура један ученик 3. разреда из одељења које је започело дежурство у децембру месецу.

-У ЧЕТВРТАК, 26. јануара 2023. године настава ће се изводити према распореду од ПЕТКА.

-ПЕТАК, 27. јануар 2023. године-школска слава Свети Сава је РАДНИ-НЕНАСТАВНИ ДАН. Тог дана биће уприличена свечана духовна академија и обред резања славског колача у свећаној сали школе. Детаљније информације ученици ће добити путем књиге обавештења.

-Свим ученицима и запосленима желим срећан, здрав и успешан почетак другог полугодишта.