Огласна табла

COVID-19 ИМУНИЗАЦИЈА

-Сви запослени у Гимназији ,,Вук Караџић" који су заинтересовани за имунизацију против вируса COVID-19, могу да се пријаве попуњавањем упитника на порталу еУправа   (www.euprava.gov.rs).

ДОПУНСКИ ИСПИТ-РАСПОРЕД

-Допунски испита из ЛАТИНСКОГ ЈЕЗИКА обавиће се: ПИСМЕНИ: у понедељак, 25.1.2021. у 14:45 у учионици број 1, а УСМЕНИ,  у четвртак, 28.1.2021. у 11:45 у учионици број 1.

РАСПОРЕД ВАНРЕДНИХ ИСПИТА

1. СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ: ПИСМЕНИ- уторак, 19.1.2021. у 11 часова у учионици број 1; УСМЕНИ: четвртак, 28.1.2021. у 13:30 часова, у учионици број 1

2. МАТЕМАТИКА: ПИСМЕНИ- понедељак, 25.1.2021. у 11:30 часова у учионици број 1; УСМЕНИ: петак, 29.1.2021. у 13:30 часова у учионици број 1

3. ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК: ПИСМЕНИ- четвртак, 21.1.2021. у 12 часова у учионици број 1: УСМЕНИ: петак, 22.1.2021. у 12:15 часова у учионици број 1

4. УСТАВ И ПРАВО ГРАЂАНА: уторак,26.1.2021. у 12 часова у учионици број 1

ДОПУНСКИ ИСПИТИ

-Пријављивае допунских испита обавиће се од 18.-20.1.2021. године у времену од 9-12 часова у канцеларији секретара школе.

-Испити ће се обавити од 25.-29.1.2021. по накнадно утврђеном распореду.

-Распоред испита биће истакнут на сајту школе након пријављивања.

ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2020/21. ГОДИНЕ

-Настава у другом полугодишту почиње у понедељак, 18. 1. 2021. године, према постојећем распореду часова и комбинованом моделу наставе, као у првом полугодишту.

-18.1.2021. године наставу у школи похађа ДРУГИ ДЕО ОДЕЉЕЊА ( први део наставу прати онлајн), и тако наизменично, у даљем току другог полугодишта.

-Смене остају исте: други и четврти разред су у преподневној, а  први и трећи у поподневној смени.

-Часови су у трајању од 30 минута.

-Мере заштите су и даље на снази! Ношење заштитне маске обавезно, као и редовна дезинфекција руку. Потребно је редовно обавештавати одељенске старешине и руководство школе уколико дође до инфекције вирусом КОВИД-19, као и информације у вези са изолацијом ученика.

-За све додатне информације стојимо на располагању!

-Свим ученицима и запосленима желим добро здравље и срећан почетак другог полугодишта!

Још чланака...

1. УЧЕНИЧКЕ СТИПЕНДИЈЕ-ОБАВЕШТЕЊЕ
  2. ВАНРЕДНИ ИСПИТИ У ЈАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2020/21. ГОДИНЕ
  3. НОВОГОДИШЊА И БОЖИЋНА ЧЕСТИТКА