Огласна табла

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

-У суботу, 10.4.2021. године, у Пољопривредној школи са домом ученика у Ваљеву, одржано је ОКРУЖНО такмичење из ХЕМИЈЕ, на којем су учествовала наша два ученика, Сања Атанацковић (4-2) и Томислав Станић (2-1).

-И Сања и Томислав остварили су пласман на РЕПУБЛИЧКО такмичење, које ће се одржати од 7.-9. 5. 2021. године на Технолошко-металуршком факултету у Београду.

-Све честитке и велико браво за Сању и Томислава, као и за њихову менторку, професорку хемије Наду Бакиш, који су вредно радили и припремали се без обзира на отежане услове рада, што још једном доказује квалитет рада наше школе, ученика и професора!

-Захвалност дугујемо и Градској управи града Лознице која је обезбедила превоз за ученике и професорку! Тимски рад свих актера у заједници доноси резултате што управо доказује и ово такмичење. Хвала Сањи, Томиславу, колегинице Нади и представницима Градске управе!

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА МАТУРАНТЕ-ПРОМОЦИЈА ШУМАРСКОГ ФАКУЛТЕТА УНИВЕРЗИТЕТА У БЕОГРАДУ

-Драги матуранти, у даљем тексту имате допис Шумарског факултета Универзитета у Београду, те уколико сте заинтересовани, можете погледати кликом на линк.

Поштовани,

Достављамо вам промотивни материјал за упис на студијеке програме основних академских студија Шумарског факултета Универзитета у Београду са молбом да га учините доступним вашим ђацима а нашим потенцијалним студентима.

Због тренутне епидемиолошке ситуације нисмо у могућности да се диретно обратимо ђацима па смо се определили за овакав начин упознавања ђака са нашим студијским програмима.

Шумарски факултет је институција са традицијом дугом преко 100 година у области образовања кадрова из области шумарства, технологија дрвета, пејзажне архитектуре и хортикултуре и еколошког инжењеринга у заштити земљишних и водних ресурса.

Промотивни материјал можете преузети са линка:

Срдачан поздрав

Управа Шумарског факултета

РАСПОРЕД ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2020/21. ГОДИНЕ

-Појединац, група, друштво, 1. разред- у уторак, 20.4.2021. у 10 часова, у учионици брпј 5

-Појединац, група, друштво, 2. разред- у среду, 21.4.2021. у 10 часова, у учионици брпј 5

-Језик, медији, култура, 1. разред, у понедељак, 26.4.2021. године у 10 часова, у учионици број 5

език, медији, култура, 2. разред, у уторак,  27.4.2021. године у 10 часова, у учионици број 5

-Биологија, 2. разред-ДЈС, 4. разред ПС, у петак, 23.4.2021. у 9 часова, у учионици број 1

-Хемија, 4. разред ПС, у уторак, 20.4.2021. у 10 часова у кабинету хемије

-Физика, 4. разред ПС, у четвртак, 22.4.2021. у 9 часова у учионици број 4

-Рачунарство и информатика, 4. разред ПС, у среду, 21.4.2021. у 12:30 часова у информатичком кабинету.

-ВАНРЕДНИ МАТУРСКИ ИСПИТ: понедељак, 26.4.2021.  српски језик и књижевност, у 9 часова у учионици број 1

уторак, 27.4.2021. страни језик-енглески, у 9 часова у учионици број 1

четвртак, 29.4. 2021. године одбрана матурског рада, у 9 часова у учионици број 5.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА МАТУРАНТЕ-ПРИПРЕМНА ОНЛАЈН НАСТАВА НА ФАКУЛТЕТУ ЗА ФИЗИЧКУ ХЕМИЈУ

-Драги матуранти, Факултет за физичку хемију Универзитета у Београду организује бесплатну онлајн приптрмну наставу из опште и физичке хемије за упис у школску 2021/22. годину.

-Заинтересовани ученици могу приступити линку http://www.ffh.bg.ac.rs/задаци .

-Свим матурантима желим срећне припреме и успех на предстојећим пријемним испитима.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ-РАДНО ВРЕМЕ БИБЛИОТЕКЕ У ВРЕМЕ ТРАЈАЊА ОНЛАЈН НАСТАВЕ

-Обавештавају се ученици да ће школска библиотека бити отворена сваки радни дан од 10-12 часова, почев од понедељка, 29.3.2021. године.

-. У том периоду ученици или родитељи уместо њих, уколико су ученици на настави,  могу доћи у школу по потребну литературу или књигу за лектиру за потребе наставе.

-Приликом доласка у школу, обавезно је придржавање свих епидемиолошких мера-ношење заштитне маске и дезинфекција руку на улазу у школу.