Огласна табла

ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2022/23. ГОДИНЕ

-Друго полугодиште почиње у понедељак, 16. јануара 2023. године према редовном распореду, прва смена други и четврти, друга смена први и трећи разред.

-Ученици првог разреда почињу са дежурством, о чему ће их детаљно упутити одељенске старешине. Са дежурством почињу одељења 1-1 ( један ученик) и 1-2 ( један ученик) и они дежурају у старом делу школе, у приземљу, на главном улазу и првом спрату, код зборнице. У приземљу новог дела школе дежура један ученик 3. разреда из одељења које је започело дежурство у децембру месецу.

-У ЧЕТВРТАК, 26. јануара 2023. године настава ће се изводити према распореду од ПЕТКА.

-ПЕТАК, 27. јануар 2023. године-школска слава Свети Сава је РАДНИ-НЕНАСТАВНИ ДАН. Тог дана биће уприличена свечана духовна академија и обред резања славског колача у свећаној сали школе. Детаљније информације ученици ће добити путем књиге обавештења.

-Свим ученицима и запосленима желим срећан, здрав и успешан почетак другог полугодишта.

Распоред ванредних и допунских испита - јануар 2023.

Преузми распоред

ЗАВРШЕТАК ПРВОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2022/23. ГОДИНЕ

-Прво полугодиште завршава се у петак, 30.12.2022. године.

-Зимски распуст почиње у суботу, 31.12.2022. године и траје до недеље, 15.1.2023. године.

-Друго полугодиште почиње у понедељак, 16.1.2023. године према редовном распореду.

-Свим запосленима, ученицима и њиховим родитељима/другим законским заступницима желим срећне новогодишње и божићне празника, добро здравље, срећу и успех у наредном периоду!

НАЦИОНАЛНА ПЛАТФОРМА ЗА ПРЕВЕНЦИЈУ НАСИЉА У ШКОЛАМА ,,ЧУВАМ ТЕ"

-Национална платформа за заштиту ученика и запослених у школама доступна је свим категоријама у образовно-васпитним установама: ученицима, запосленима и родитељима.

-Сви актери образовно-васпитног процеса треба да посете платформу како би се упознали са свим облицима насиља и превенцији и заштити.

-Платформа је доступна на линку:  https://cuvamte.gov.rs

-Наша школа интезивно ради на едукацији ученика и запослених, превенцији, заштити и безбедности. За све поменуте радње задужени су директор школе, помоћник директора, Тим за заштиту ученика од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања и ученици, чланови Тима испред Ученичког парламента.

-СТОП НАСИЉУ!

ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ, ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК 2023.

-Пријављивање ванредних ученика за јануарски испитни рок школске 2022/23. године обавиће се од 4. јануара до 11. јануара 2023. године у секретеријату школе, од 9-13 часова.

-Након обављеног пријављивања, благовремено ће бити постављен распоред испита на сајту школе.

-Испити ће се обавити од 16.-31. јануара 2023. године.

Још чланака...

1. Теме за матурске испите - школска 2022/23. година
  2. ДАН ШКОЛЕ 2022.
  3. Распоред полагања испита - октобарски рок
  4. ПРИЈАВЉИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ЗА ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2022/23. ГОДИНЕ
  5. ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ
  6. ПРИЈЕМ УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА
  7. Наши нови ученици
  8. Распоред полагања поправних испита 2021/22.
  9. Распоред ванредних испита - август 2022.
  10. ВИДОВДАН-КРСНА СЛАВА ЗАДУЖБИНЕ "ЉИЉАНА И ДРАГОСЛАВ ЛОВРИЋ"
  11. ПРИЈАВЉИВАЊЕ УЧЕНИКА ЗА ПОПРАВНЕ ИСПИТЕ И ИСПИТЕ ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА И ТЕРМИНИ ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ ЗА ПОПРАВНЕ ИСПИТЕ
  12. СВЕЧАНА ДОДЕЛА ДИПЛОМА 2022.
  13. Распоред одбране матурских радова у јунском испитном року 2022. године
  14. Распоред полагања матурског испита јун 2022. године
  15. Распоред ванредних испита јун 2022. године
  16. РАСПОРЕД РАЗРЕДНИХ ИСПИТА - 4. РАЗРЕД
  17. ДЕФИЛЕ МАТУРАНАТА 2022.
  18. ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ, ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК 2022.
  19. МАТУРСКИ ИСПИТИ 2022.
  20. ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ 2022.